Bruno Mathsson/Piet Hein bord

518590

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, etikettsmärkt Piet Hein Fritz Hansen Värnamo, höjd ca 70, 200x100 cm

Bruksslitage, repor och nagg i skivan

Möbler, Matbord

Rum 9

Bruno Mathsson/Piet Hein bord

Budhistorik (13 bud)
3820827
3 800
3821221
3 600
3820827
3 400
3821219
3 200
3820827

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.