Bruno Mathsson/Piet Hein bord

518589

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, etikettsmärkt Piet Hein Fritz Hansen Värnamo, höjd ca 70 cm, 200x100 cm

Bruksslitage, repor och nagg i skivan

Möbler, Matbord

Rum 6

Bruno Mathsson/Piet Hein bord

Budhistorik (15 bud)
3812612
3 600
3812604
3 400
3812611
3 400
3812604
3 200
3811940

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.