Louis Aimé Japy oljemålning

518581

LOUIS AIMÉ JAPY (1840-1916) Frankrike, landskap, signerad, olja på duk, ca 27x21 cm

Smärrre slitage, retuscher

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Louis Aimé Japy oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3852788
4 600
3852651
4 400
3852651
3 600
3836368
3 400
3836810
3 200

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.