Oljemålning 1800-tal

518564

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man med korg, olja på duk, ca 53x40 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
3803655
1 700
3803658
1 600
3803655
3803625
1 400
3803623
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.