Byrå med stenskiva

518547

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, Louis XVI- stil, intarsiadekor i ett flertal träslag, röd konturerad stenskiva, höjd ca 79, 115x47 cm, nyckel finns

Brukslitage

Ändringar/tillägg
CITES intyg medföljer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå med stenskiva

Budhistorik (16 bud)
3803172
3 200
3803174
3803172
2 600
3803054
2 400
3802445

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.