Barskåp

518546

MJÖLBY INTARSIA, barskåp, 1940/1950-tal, fanerad i olika träslag, intarsia med druvklasmotiv, avsmalnade ben, invändigt belyst, höjd ca 118 cm, 42x83 cm, nyckel finns

Bruksslitage, belysning ej funktionstestad

Ändringar/tillägg
CITES intyg medföljer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Barskåp

Budhistorik (35 bud)
3801653
10 500
3800637
10 000
3801651
10 000
3800637
9 000
3801649
8 800

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.