Golvspegel senempire

518543

GOLVSPEGEL, 1800-talets mitt, senempire, bronser och förgylld dekor, höjd ca 266x90 cm

Slitage, dekor och listdelar saknas

Speglar

Rum 1

Golvspegel senempire

Budhistorik (17 bud)
3804461
3802833
2 600
3802308
2 400
3801898
3798597

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.