Porträtt 1700-tal

518540

PORTRÄTT, 1700-tal, Olof Samuelsson Troilius (1661-1732), olja på duk, ca 95x73 cm

Dubblerad

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Porträtt 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
3811417
9 600
3807850
9 000
3803934
5 200
3803155
3797683

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.