Stol rokoko

518533

STOL, rokoko, 1700-tal,, skuren dekor, bemålad svart samt bronserade detaljer, sitthöjd ca 47 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Möbler, Stolar

Rum 2

Stol rokoko

Budhistorik (31 bud)
3802885
4 400
3802106
4 200
3802796
3802106
3 800
3800252
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.