Erland Cullberg oljemålning

518523

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Abstrakt komposition, signerad Cullberg, olja på duk, ca 52x69 cm

Rum 21

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3814436
4 800
3812973
4 600
3814372
4 400
3812973
4 200
3814370

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.