Relief 1700-tal

518518

RELIEF, 1700-tal, gjutjärn, bär text

Proveniens: Bergslagen Kopparberg

Slitage, rost

Diverse

Rum 20

Relief 1700-tal

Budhistorik (3 bud)

3796854
3795242
900
3791673

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.