Vas Kina 1800-tal

518516

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, emaljmåleri, höjd 60 cm

Myning med lagning

Orientaliskt, Porslin

Vas Kina 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
3804403
3 200
3803078
3804252
3803078
2 800
3804250
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.