Skålfat tenn

518515

SKÅLFAT, 2 st., tenn, 1800-tal, diameter ca 34-35 cm

Slitage, bucklor, lagningar

Diverse, Metall

Monter 2

Skålfat tenn

Budhistorik (1 bud)

3796736
2018-02-04 09:26:44

2018-02-07 kl 17:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.