Salvador Dali etsning

518513

SALVADOR DALI (1904-1989): "L'Académie de Paris", 1971, signerad och numrerad Dali 56/350, handkolorerad etsning, tryckt på Archespapper, ca 57x76 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Salvador Dali etsning

Budhistorik (13 bud)
3801490
3798172
1 300
3793548
3793277
3793275

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.