Resebestick 1700-tal

518512

RESEBESTICK, 2 dlr, 1700-tal, bestående av: kniv, gaffel, ben resp. träskaft, mässingsbeslag, total längd ca 19 cm, i läderfodral

Slitage

Diverse, Allmoge

Monter 1

Resebestick 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
3804387
1 700
3802371
1 600
3802371
3801961
3791306
550

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.