Salvador Dali torrnål

518511

SALVADOR DALI (1904-1989): "Femme au coussin", ur sviten "Hippies" 1969/70, signerad och numrerad Dali 138/145, torrnål med handkolorering, tryckt på Archespapper med blindstämpel, 53x38 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Salvador Dali torrnål

Budhistorik (20 bud)
3803492
5 800
3803490
5 600
3803455
5 400
3803451
5 200
3803431
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.