Gustav Rudberg oljemålning

518506

GUSTAV RUDBERG (1915-2001), Kajmotiv, signerad och daterad Gustav Rudberg 48, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 41x43 c,

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3803735
3803733
1 900
3803732
1 800
3803731
1 700
3803730
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.