Soffbord Primus design Peter Draenert

518498

PETER DRAENERT, soffbord, "Primus", nr 1082, Draenert Studio, Tyskland, 1960/70-tal, skiva av natursten (oljeskiffer), medar av mattförkromat stål, höjd ca 42 cm, 109x109 cm

Repor, skiva med färgskiftningar

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (11 bud)
3803485
1 900
3803484
3803481
3803480
3803478
950

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.