Bronsskulptur

518487

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, bronsskulptur i socialrealistisk stil, på serpentinsockel, signerad, numrerad 67 daterad 11.7 -50, höjd 8 cm

Konst, Skulpturer

Monter 11

Bronsskulptur

Budhistorik (7 bud)
3796167
600
3792107
550
3790090
500
3792105
450
3790090

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.