Yrjö Edelmann färglitografi

518483

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y.Edelmann, EA, 118/150, färglitografi, ca 52x80 cm

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3803910
3803816
950
3803133
900
3802810
850
3802385

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.