Yrjö Edelmann färglitografi

518479

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med äpple och träd, signerad Y.Edelmann, EA, färglitografi, bladmått ca 67x54 cm

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (21 bud)
3802490
1 400
3802392
1 300
3802489
1 300
3802392
3802488

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.