Väggrelief brons Irländsk setter

518462

VÄGGRELIEF, brons, Irländska settrar, tidigt 1900-tal, otydligt signerad, gjutarstämpel frånsida, diam ca 19,5 cm

Diverse, Hem, Konst, Skulpturer

Monter 3

Budhistorik (2 bud)

3796036
3791453

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.