Byst av Marilyn Monroe resin

518450

BYST, av Marilyn Monroe, resin, 1900-talets andra hälft, höjd ca 51 cm

Bruksslitage, några mindre färgbortfall

Diverse

Rum 1

Byst av Marilyn Monroe resin

Budhistorik (19 bud)
3802843
1 400
3802693
1 300
3802644
3802446
3802610

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.