Kustlandskap oljemålning

518441

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Norge, 18/1900-tal): Kustlandskap, olja på pannå, ca 61x80 cm

Rum 8

Kustlandskap oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3789257
6 600
3796697
6 400
3789257
6 200
3796431
6 000
3789257
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.