Bo von Zweigbergk oljemålning

518437

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): Waxholmsbåt vid kaj , monogramsignerad och daterad 29, kolteckning, ca 33x42 cm

Bo von Zweigbergk oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3803887
1 300
3803885
3803880
3803884
3803880
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.