Fat rokokostil

518428

FAT, silver, 1900-tal, rokokostil, ovalt, 41x32 cm, vikt ca 1338 g

Slitage, repor

Silver

Visas på begäran

Fat rokokostil

Budhistorik (4 bud)

3812392
3 200
3804763
3803892
3803458

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.