Skålfat rokokostil

518426

SKÅLFAT, sterlingsilver, rokokostil, 1900-tal, stämplad E.C, diameter 30 cm, vikt ca 877 g

Slitage, repor

Silver

Visas på begäran

Skålfat rokokostil

Budhistorik (4 bud)

3812382
3806928
850
3806927
600
3805168
550

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.