Bordslampor 1 par Bergboms

518425

BORDSLAMPOR, 1 par, Bergboms, 1960/70-tal, stomme i grå glasmassa, höjd ca 46 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade

Belysning, Bordslampor

Bordslampor 1 par Bergboms

Budhistorik (26 bud)
3797888
2 400
3796600
3797885
3796600
3797877
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.