Eva Eneroth oljemålning

518416

EVA ENEROTH (1915-2008): Parkscen, signerad E., olja på duk, ca 90x65 cm

Fack 36

Eva Eneroth oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3805418
1 700
3805380
1 600
3805380
1 300
3805413
3805380

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.