William Gislander oljemålning

518412

WILLIAM GISLANDER (1890-1937): Havsmotiv, signerad och daterad William Gislander 1921, olja på duk, ca 67x99 cm

Krackelering

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

William Gislander oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3806316
1 300
3804683
3800240
3796329
3796326

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.