Ragnar Persson oljemålning

518405

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Figurer i hatt, monogramsignerad R P, olja på duk, ca 27x33 cm

Rum 6

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3805493
6 400
3805491
6 200
3805489
6 000
3805485
5 800
3805482
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.