Bruno Mathsson bord med slitsade ben

518400

Bruksslitage, repor och några mindre fanéringsskador

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 10

Budhistorik (15 bud)
3812733
900
3812726
850
3812712
3812701
750
3812091
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.