Birger Birger Ericson oljemålning

518397

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Interiör med kvinna, signerad Birger, olja på pannå, ca 36x45 cm

Fack 10

Budhistorik (10 bud)
3806073
900
3806062
850
3805584
3801379
750
3800204
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.