Barnsablar

518395

BARNSABLAR 2 st, förnicklade klingor med förgyllda bygelfästen av mässing, blanka stålbaljor, längd 65 cm

Slitage

Vapen/Medaljer

Monter 3

Barnsablar

Budhistorik (2 bud)

3808249
3797912

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.