Ringar brosch kedjor

518394

RINGAR, 4 st., 18 k guld, vikt ca 13 g, RINGAR, 5 st., 14 k guld, delvis med stenar, vikt ca 8,5 g, SKJORTKNAPPAR, 1 par, PIN, BROSCH, HÄNGEN, KEDJOR, mm, delvis guld

Skador, lagningar, en ring uppklippt

Guld/Smycken

Ringar brosch kedjor

Budhistorik (6 bud)
3800727
3 400
3806273
3 200
3800727
3798527
1 600
3795771

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.