Bruno Mathsson bord med slitsade ben

518383

Bruksslitage, märken, några fanèringsskador

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

3810004
2018-02-10 15:33:05

2018-02-10 kl 17:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.