Bruno Mathsson bord med slitsade ben

518381

Bruksslitage, märken, sprickor i fanéring och fanéringsskador

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

3791780
2018-02-01 13:22:34

2018-02-08 kl 13:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.