Blomsterstilleben akvarell

518371

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, akvarell på papper, ca 53x39 cm

Blekt och fuktskadad

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Blomsterstilleben akvarell
Budhistorik (1 bud)

3792783
2018-02-01 21:48:22

2018-02-08 kl 17:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.