Stockholms Auktionsverk X Layered skåp 1800-tal

518363

SKÅP, 1800-tal, underdel med tre lådor, svartmålat med bronserade detaljer, höjd ca 193, 117x49 cm

Slitage, repor, smärre skador. Nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Budhistorik (22 bud)
3808630
3813414
3808630
1 400
3813187
1 300
3808630

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.