Sven Lignell oljemålning

518335

SVEN LIGNELL (född 1927): Hukande kvinna, signerad S. Lignell, olja på duk, ca 53x43 cm

Fläckar

Fack 30

Sven Lignell oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3802613
3802889
1 900
3802613
1 800
3802888
1 700
3802613
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.