Bruno Mathsson bord med slitsade ben

518330

Brukslitage, repor, fläckar, märken och fanèringsskador

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 9

Budhistorik (3 bud)

3817571
3817587
3817571

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.