Kista

518328

KISTA, allmoge, 1800-tal, Ljusdal, läddika, dekor med blommor, höjd 43, 82x57 cm

Slitage, nyckel skanas, lock med sprickor, senare bemålning, dekorskador

Möbler, Övriga möbler, Allmoge

Rum 21

Kista

Budhistorik (10 bud)
3804288
850
3801474
3804287
3801474
600
3799305
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.