Nattduksbord

518326

NATTTDUKSBORD, 1 par, samtida, enligt uppgift Riva, körsbär, höjd ca 55, 52x42 cm,

Slitage, repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 17

Nattduksbord

Budhistorik (19 bud)
3804503
2 400
3804499
3804494
3804496
1 900
3804494
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.