Bruno Mathsson bord med slitsade ben

518324

Bruksslitage, märken, repor och fanèringsskador

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 9

Budhistorik (9 bud)
3815887
750
3815327
700
3815886
700
3815327
650
3815885
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.