Bruno Mathsson/Piet Hein

518321

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, etikettsmärkt Piet Hein Fritz Hansen Värnamo, höjd ca 70, 220x110 cm

Bruksslitage, repor och nagg i skivan

Möbler, Matbord

Rum 9

Bruno Mathsson/Piet Hein

Budhistorik (3 bud)

3805447
3803160
3791317

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.