Bruno Mathsson bord med slitsade ben

518319

Bruksslitage, märken, repor och fanèringsskador

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 10

Budhistorik (13 bud)
3811715
3812114
3811715
3812111
750
3811715
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.