Erland Cullberg oljemålning

518318

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E. Cullberg, olja på duk, ca 105x120 cm

Smärre färgbortfall

Rum 2

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3804160
23 000
3804156
22 000
3803808
21 000
3803807
20 000
3803693
19 000

Slutpris SEK:
23 000
2 316 EUR, 2 631 USD
Utropspris SEK:
27 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.