Bord gustaviansk stil

518313

BORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, infälld skiva i sten, delvis bronserad dekor, diamater ca 75, höjd ca 66 cm

Slitage, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Bord gustaviansk stil

Budhistorik (24 bud)
3804511
3 600
3804235
3 400
3804235
3804364
2 800
3804235
2 600

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.