Stolar gustaviansk stil

518310

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, träskuren dekor, textilklädda sitsar, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, fläckar förekommer

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
3804067
3804069
750
3804067
650
3804060
600
3804065
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.