Oskar Bergman akvarell

518307

OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Vacker januaridag", signerad Oskar Bergman, akvarell, ca 17,5x25 cm

Konst, Teckningar, Stockholmiana

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (29 bud)
3803812
3 400
3803810
3 200
3803799
3803806
3803799
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.